Субота, 16.01.2021, 00:29 Новоолександрівська ЗОШ
Вітаю Вас Гість | RSS
Вітаємо на офіційному сайті Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області
! Сьогодні     Дуже приємно, що Ви завітали!     Приємного і корисного проведення часу на нашому сайті!
Меню сайту
Категорії розділу
матеріали семінару [92]
Шкільні новини [124]
Алгебра [0]
Геометрія [1]
Наше опитування
Block title
 МОН УКРАЇНИ http://www.mon.gov.ua/
...
Школа — велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.
Знань надається тут першооснова,
Жити, дружити учились ми в ній.
Школу скінчили та линемо знову
В дзвінкоголосий і радісний рій.
В школі так щиро сміятися вміли,
Рішення легко приймалися в нас.
Впевнено всі ми до мрії летіли…
А повернутись не сила й не час…
Аватары
Переглд фотографій
Пост!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Радi вітати Вас на Профспілковій сторінці Новоолександрівської школи Вовчанької районної ради Харківської області!Сила профспілки - в її єдності і солідарності, гнучкості і сміливості.Віримо, що зможемо правовими методами змусити рахуватися з наймасовішою громадською організацією РАЙОНУ і бути активними її будівниками в аспекті цивілізованості і врахування інтересів освітян

 

Iнформацiйнi бюлетнi

2015 рік

№ інформаційного бюлетеня  Тематика

Інформаційний бюлетень №1 

"Зміни в соцстрахуванні та трудових відносинах Розрахунок днів відпусток, декретів, тимчасової непрацездатності в 2015 році"

  «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"
Інформаційний бюлетень №2 Постанови Кабінету Міністрів від 14.01.2015 р. №№6,7 Роз’яснення ЦК Профспілки щодо реалізації п.9 розділу ІІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» №76-VIII   3.  Законодавчі зміни у пенсійній системі України
Інформаційний бюлетень №3  "Процедура скорочення штату  працівників"

Інформаційний бюлетень № 4 березень 2015 р. 

"Індексація грошових доходів населення"

Інформаційний бюлетень №5 березень 2015 р

Результати звернення галузевої Профспілки до органів влади

 

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

 

 

про проведення районного конкурсу-захисту 

 

 

 

« Профспілкова сторінка на сайті загальноосвітнього  навчального закладу» 

 

 

 

первинних профспілкових організацій закладів

 

 

 

освіти Вовчанського району

 

 

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»

 

   Про зміни до законів. Терміново ! 

 

 Харківська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України інформує, що з 1 січня 2015 року у деякі законодавчі акти та Податковий кодекс України було внесено ряд змін щодо оподаткування, соціального страхування тощо. Приводимо нижче основні з них.

 

 1. Мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум.

 

Згідно Закону про Державний бюджет України на 2015 рік прожитковий мінімум для працездатних осіб становить: з 1 січня 2015 року – 1218,0 грнз 1 грудня 2015 року – 1378,0 грн. Мінімальну заробітну плату в 2015 році встановлено: з 1 січня – 1218,0 грн, з 1 грудня – 1378,0 грн.

 

Згідно Закону України від 28.12.2014 р. №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги в 2015 році, як і в 2014, дорівнює 1710,0 грн.

 

 1. Військовий збір.

 

Згідно з Законом України від 28.12.2014 р. № №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» дія військового збору подовжена до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Крім того, базу оподаткування військовим збором розширено на всі доходи, що оподатковуються податком з доходів фізичних осіб (ПДФО). Таким чином, об’єкти оподаткування військовим збором і ПДФО тепер збігаються. Військовим збором у 2015 році  оподатковуються:

 

 • загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід;
 • доходи з джерела їх походження в Україні,  які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання);
 • іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

 

Отже, тепер під оподаткування військовим збором потрапляють не лише зарплата й інші виплати працівникам і винагороди за договорами ЦПД, авсі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.

 

 1. Новий Закон «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 

З 1 січня 2015 року набрав чинності новий  Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» в редакції  від 28.12.2014 р. № 77-VIІІ. Законом встановлено, що органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та медичним страхуванням, провадить акумуляцію страхових внесків, контроль за використанням коштів, забезпечує фінансування виплат за цими видами соціального страхування, є Фонд соціального страхування України.

 

З 1 січня 2015 року Фондом надаються такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг:

 

1) допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);

 

2) допомога по вагітності та пологах;

 

3) допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві);

 

4) оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

 

Зверніть увагу, що відтепер Фонд не забезпечуватиме такі оздоровчі заходи, як:

 

 • оплата путівок на санаторно-курортне лікування застрахованим особам та членам їх сімей, до дитячих оздоровчих закладів;
 • утримання санаторіїв-профілакторіїв;
 • надання соціальних послуг у позашкільній роботі з дітьми;
 • придбання дитячих новорічних подарунків.

 

Дитячі спортивні школи також тепер не отримуватимуть фінансування від Фонду.

 

 1. Оплата лікарняних листів.

 

Згідно з Законом України від 28.12.2014 р. № 77- VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується застрахованим особам залежно від страхового стажу в таких розмірах: при страховому стажі до 3 років — 50% середньої зарплати; від 3 до 5 років — 60%; від 5 до 8 років — 70%; понад 8 років — 100%.

 

Оскільки Закон №77-VIII набрав чинності 1 січня 2015 року, то такі розміри допомоги по тимчасовій непрацездатності діють для страхових випадків, що настали із цієї дати.

 

Нагадаємо, що до 2015 року розмір такої допомоги становив: при страховому стажі до 5 років – 60% середньої зарплати, від 5 до 8 років – 80% , понад 8 років – 100%.

 

Звертаємо Вашу увагу, що всі згадані у цьому листі Закони України набрали чинності з 1 січня 2015 року, тобто вищевикладені зміни у законодавстві починають діяти з цієї дати.

 

 

 

Рада ухвалила Державний бюджет на 2015 рік

 

Верховна Рада України ухвалила Закон про Державний бюджет України на 2015 рік (№1000). За проголосували 233 народних депутата із 329 зареєстрованих у залі. Бюджет на 2015 рік розрахований з прогнозу падіння економіки в 4,3% при інфляції 13%. Доходи бюджету встановлені в розмірі 475,240 млрд грн, видаткии - 527,194 грн і граничним обсягом дефіциту держбюджету в 63,670 млрд грн. Прем'єр-міністр, представляючи бюджет, зазначав, що документ буде коригуватися - залежно від домовленостей з кредиторами. Причому перший такий перегляд відбудеться не пізніше 15 лютого 2015.

 

 

 

Забезпечити прозорість бюджету і збільшити обсяги видатків на освіту!

 

Акція протесту, яка відбулася 23.12.2014 року, показала згуртованість і рішучу позицію освітян в прагненні відстоювати своє право на належне забезпечення. Сподіваючись, що народні депутати та урядовці вже почули негативну думку людей на міністерські ініціативи, Центральний комітет профспілки звернувся до Верховної Ради та профільного комітету зі своєю позицією щодо проекту бюджету та неможливості його прийняття в існуючій редакції

 

 

 

 27 листопада 2014 року відбулася звітно-виборна конференція Вовчанської районної організації профспілки працівників освіти за участю Дулуб Лідії Миколаївни, голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Делегати та запрошені  проаналізували роботу районного комітету профспілки працівників освіти за виборчий період та  визнали її  задовольною, окреслили перспективи та завдання на наступний термін.

 

          Учасники конференції обрали головою районної організації Кошель Наталю Анатоліївну, заступником – Бородавку Вячеслава Сергійовича, вибрали делегатів на ХХ звітно-виборчу конференцію Харківської обласної організації профспілки працівників освіти, делегували  Чигринову Валентину Олексіївну представником від районної організації профспілки до складу обласного комітету.

 

 

...
Телефони гарячої лінії

(057-41) 5-23-18

...
;

Кошик
Форма входу
...
Сайти наших вчителів

Пошук
Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Небесна сотня
Небесна сотня
Архів записів
Друзі сайту
Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів
Block title
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2021Зробити безкоштовний сайт з uCoz