Субота, 25.01.2020, 06:15 Новоолександрівська ЗОШ
Вітаю Вас Гість | RSS
Вітаємо на офіційному сайті Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області
! Сьогодні     Дуже приємно, що Ви завітали!     Приємного і корисного проведення часу на нашому сайті!
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [128]
Профспілка [0]
ЗНО [0]
Геометрія [2]
Виховні заходи [4]
Наше опитування
Block title
 МОН УКРАЇНИ http://www.mon.gov.ua/
...
Школа — велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.
Знань надається тут першооснова,
Жити, дружити учились ми в ній.
Школу скінчили та линемо знову
В дзвінкоголосий і радісний рій.
В школі так щиро сміятися вміли,
Рішення легко приймалися в нас.
Впевнено всі ми до мрії летіли…
А повернутись не сила й не час…
Аватары
Переглд фотографій
Пост!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Головна » Файли » Мої файли

Наказ № 63 Про організацію охорони праці
[ Викачати з сервера (28.4 Kb) ] 21.09.2017, 11:16

Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів

Вовчанської районної ради

Харківської області

НАКАЗ

сел..Новоолександрівка

28.08.2017 № 63

Про організацію охорони праці

у школі у 2017/2018 н.р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 563 від 1 серпня 2001 року, «Положення про організацію охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти» з метою забезпечення дотримання норм техніки безпеки

НАКАЗУЮ:

1. Створити службу охорони праці відповідно до Закону України «Про охорону праці» і «Типового положення про службу охорони праці», затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 3 серпня 1993 року № 73, Положення про службу охорони праці Новоолександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області у складі 1 чоловіка:

• заступника директора з навчально-виховної роботи Войтенко Л.М.

2. Заступнику директора з навчально- виховної роботи Войтенко Л.М.:

2.1. Організовувати слухання на засіданнях ради школи звітів керівників структурних підрозділів щодо створення здорових і безпечних умов праці та проведення навчально-виховного процесу, здійснення заходів, передбачених колективною угодою з охорони праці.

2.2. Проводити розслідування нещасних випадків, що сталися в ході навчально-виховного процесу, згідно з Положенням та своєчасно інформувати районний відділ освіти.

2.3. Організовувати проведення вступного інструктажу та його оформлення згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 563.

2.4. Організовувати розробку інструкцій щодо виконання небезпечних робіт, а також перегляд цих документів раз на три роки.

2.5. Здійснювати контроль за забезпеченням відповідних категорій працівників школи спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

2.6. Забезпечувати проведення обов'язкових періодичних медичних оглядів.

2.7. Здійснювати постійний зв'язок із державними органами з метою запобігання травматизму учнів.

2.8. Організувати виконання організаційно-технічних заходів зі створення здорових і безпечних умов проведення навчальних занять в аудиторіях, кабінетах, лабораторіях, майстернях тощо.

2.9. Контролювати наявність, збереження і використання навчального обладнання, приладів, хімічних реактивів під час навчально-виховного процесу відповідно до Типових переліків і норм, установлених чинним законодавством.

2.10. Організувати навчання педагогічних працівників з питань безпеки життєдіяльності учнів.

2.11. Забезпечити, у своєму підрозділі проведення первинного інструктажу на робочому місці, повторного та позапланових інструктажів згідно з наказом МОН України № 563.

2.12. Здійснювати контроль за розробкою і періодичним переглядом (один раз на три роки) Інструкції з охорони праці в частині, що стосується виконання лабораторних робіт у навчальних кабінетах, майстернях тощо, за своєчасним проведенням інструктажів учнів.

2.13. Здійснювати контроль за роботою зі створення відповідних умов для виконання санітарно-гігієнічних норм і вимог з охорони праці та пожежної безпеки під час проведення позакласних і позашкільних заходів, вживати необхідних заходів щодо її поліпшення та нести за неї особисту відповідальність.

2.14. Контролювати діяльність керівників гуртків, спортивних секцій щодо проведення походів, подорожей, екскурсій, організації роботи трудових об'єднань, здійснення громадських робіт з метою створення безпечних і нешкідливих умов праці й відпочинку учнів, запобігання травматизму та нещасним випадкам, надавати їм практичну допомогу.

2.15. Проводити навчання і інструктаж класних керівників, керівників гуртків, вчителів та інших осіб, залучених до організації позакласної роботи згідно з наказом МОН України № 563.

3. Директору школи Т.М.Кузуб:

3.1. Забезпечити експлуатацію будівель, споруд і території відповідно до вимог, правил і норм з охорони праці і догляд за ними. Щокварталу складати акти про перевірку кріплення споруд.

3.2. Забезпечити дотримання норм безпеки під час експлуатації виробничого, енергетичного, вентиляційного обладнання, машин, механізмів, котлів.

3.3. Забезпечити правильність складування і збереження матеріальних цінностей, належний санітарно-гігієнічний стан побутових і допоміжних приміщень.

3.4. Забезпечити дотримання норм протипожежної безпеки в будівлях і спорудах, стежити за наявністю та справністю засобів пожежегасіння.

3.5. Організувати проведення замірів опору ізоляції електроустановок та електропроводки, заземлюючих пристроїв, вимірювань рівня освітлення, шуму, вібрації та радіації у приміщеннях школи.

3.6. Розробити і один раз на три роки переглядати інструкції з охорони праці під час виконання конкретних робіт, брати участь у розробці колективної угоди з охорони праці.

4. Керівникам гуртків, секцій.

4.1. Забезпечити належний стан робочих місць, обладнання, приладів, інструментів, спортивного спорядження тощо, не дозволяти учням працювати без відповідного спецодягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.

4.2. Проводити з учнями інструктаж на заняттях з техніки безпеки з обов'язковою реєстрацією його в журналі встановленого зразка. Проводити з учнями профілактичну роботу з безпеки життєдіяльності.

5. Усім педагогічним працівникам школи:

5.1. Провести на першому уроці навчального року з кожного предмету інструктаж учнів з техніки безпеки згідно із наказом МОН України № 563 з обов'язковою реєстрацією його в класному журналі перед записом про першу тему уроку.

5.2. Протягом навчального року проводити необхідні інструктажі із фіксацією їх у таких документах:

• у класному журналі (у разі проведення навчальних занять згідно з навчальним планом);

• у журналі заступника директора з навчально-виховної роботи (у разі проведення позакласної та позашкільної роботи).

6. Наказ довести до відома всіх працівників під розпис.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи Т.М.Кузуб

З наказом ознайомлено:

Войтенко Л.М.

Шейка Т.С.

Назаров О.В.

Боківець В.М.

Перепелиця З.Г.

Симоненко О.С.

Кущенко З.М.

Гринько О.В.

Симоненко Г.І.

Голубенко О.А.

Бершакова О.М.

Колеснікова Л.О.

Бондаренко А.І.

Крикун А.О.

Пеха О.В.

Головач О.М.

Крикун Н.О.

Головчанська С.М.

Бєлінський М.О.

Калужських Т.О.

Кузуб, 5 – 23 – 18

Категорія: Мої файли | Додав: Алекс
Переглядів: 157 | Завантажень: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
...
Телефони гарячої лінії

(057-41) 5-23-18

...
;

Кошик
Форма входу
...
Сайти наших вчителів

Пошук
Небесна сотня
Небесна сотня
Друзі сайту
Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів
Block title
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz