Четвер, 23.01.2020, 17:56 Новоолександрівська ЗОШ
Вітаю Вас Гість | RSS
Вітаємо на офіційному сайті Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області
! Сьогодні     Дуже приємно, що Ви завітали!     Приємного і корисного проведення часу на нашому сайті!
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [128]
Профспілка [0]
ЗНО [0]
Геометрія [2]
Виховні заходи [4]
Наше опитування
Block title
 МОН УКРАЇНИ http://www.mon.gov.ua/
...
Школа — велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.
Знань надається тут першооснова,
Жити, дружити учились ми в ній.
Школу скінчили та линемо знову
В дзвінкоголосий і радісний рій.
В школі так щиро сміятися вміли,
Рішення легко приймалися в нас.
Впевнено всі ми до мрії летіли…
А повернутись не сила й не час…
Аватары
Переглд фотографій
Пост!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Головна » Файли » Мої файли

Наказ № 6 Про підсумки виконання плану ЦО та завдання на новий
[ Викачати з сервера (25.7 Kb) ] 16.02.2017, 19:32

03.01.2017 6

Про підсумки виконання плану основних

заходів цивільного захисту школи у 2016 році

та завдання на 2017 рік

 

На виконання вимог Закону України «Про Цивільну оборону України», постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, положення «Про функціональну підсистему освіти і науки України єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», затвердженої наказом начальника цивільної оборони Міністерства освіти і науки України від 17.01.2002 № 27 «Про затвердження Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» Єдиної держаної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природничого характеру, відповідно до наказів по школі від 04.01.2016 № 7 «Про підсумки виконання плану основних заходів цивільного захисту школи у 2015 році та завдання на 2016 рік» та «Про організацію і здійснення цивільного захисту в школі» від 04.01.2016 № 9, виконуючи директивні вказівки Міністерства з НС України, організаційні вказівки з ЦЗ Департаментів і відділів освіти, відділу з НС і ЦЗН району, адміністрація школи головну увагу зосереджувала на питаннях підвищення рівня ефективності функціонування невоєнізованих формувань ЦЗ зниження негативних наслідків надзвичайних ситуацій.

На 2016 календарний рік були поставлені головні завдання з ЦЗ:

 • підвищення рівня реалізації організаційно-розпорядчих актів у сфері захисту особового складу школи від надзвичайних ситуацій;
 • забезпечення готовності органів управління та сил ЦЗ до реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків у мирний час і в умовах особливого періоду;
 • проведення ефективних попереджувальних заходів цивільного захисту з метою досягнення прийнятих рівнів ризику виникнення надзвичайних ситуацій;
 • захист учасників навчально-виховного процесу навчального закладу в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Основні зусилля були зосереджені серед учителів, технічно-обслуговуючого персоналу й учнів Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», затвердженого наказом начальника ЦЗ Міністерства освіти і науки України від 17.01.2002 № 27, навчання їх правил поведінки та основних способів захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомів надання першої медичної допомоги.

Керівний склад – 10 осіб.

Ланка пожежогасіння – 4 особи.

Група охорони громадського порядку – 8 осіб.

Санітарний пост – 4 особи.

Працівники та службовці школи, які не входять до складу невоєнізованих формувань – 9 осіб.

Для керівного та командно-начальницького складу проведені заняття в обсязі 8 годин. З особовим складом невоєнізованих формувань проводяться навчання в обсязі 20 годин:

8 годин – теми загальної підготовки;

3 години – окремо для кожного формування.

Для працівників, які не входять до складу невоєнізованих формувань, проведено заняття в обсязі 8 годин.

Учителями здійснювалася підготовка учнів 1 – 9-х класів із питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення за тематикою цивільної оборони й особистої безпеки відповідно до Програми предмета «Основи здоров’я», а учнів 10 – 11-х класів – за тематикою розділу «Основи цивільного захисту» програми допризовної підготовки предмета «Захист Вітчизни» і щороку завершені проведенням у навчальному закладі «Дня цивільного захисту» на фоні надзвичайної ситуації, можливої в даному регіоні, як підсумкового заходу практичної перевірки рівня та якості набутих учнями умінь х цивільного захисту.

Необхідним військово-технічним майном, приладами радіаційної, хімічної розвідки та контролю школа не забезпечена.

Школа готова до сталого функціонування у воєнний час і до виконання евакуаційних заходів.

Організація управління об’єктом та місці постійної дислокації проводиться відповідно до Закону України «Про цивільну оборону України» (ст..8).

Завдання, поставлені начальником ЦЗ Вовчанського району з підготовки учнів і працівників школи до захисту від можливих наслідків НС техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру, виконані.

Оформлено стенд із ЦЗ.

На достатньому рівні 08 квітня 2016 року проведено День «Цивільного захисту» в школі, головними завданнями якого було перевірка здатності учнів грамотно й чітко діяти для захисту свого здоровʼя та життя в надзвичайних ситуаціях. Протягом Дня ЦЗ були проведені такі заходи:

 • відкриті уроки за програмою ЦЗ, а також заняття з медико-санітарної підготовки, відповідно до навчальної програми;
 • відпрацювання дій учнів, постійного складу школи в разі загрози пожежі поблизу школи;
 • комбіновані естафети з елементами виконання нормативів;
 • організація в шкільній бібліотеці виставки книжок, брошур, альбомів з тематики «Цивільний захист»;
 • організація демонстрації фільмів відповідної тематики;
 • екстрена евакуація школи за сигналом ЦЗ «Увага всім!».

Водночас під час підготовки та проведення Дня ЦЗ було виявлено недоліки:

 • відсутні засоби індивідуального захисту.

З метою підвищення якості підготовки з ЦЗ, усунення виявлених недоліків

НАКАЗУЮ:

1. Головним завданням у підготовці цивільного захисту Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 2017 календарний рік вважати:

 • підвищення рівня ефективності функціонування невоєнізованих формувань навчального закладу системи цивільного захисту особового складу школи, зниження негативних наслідків надзвичайних ситуацій.

2. Начальникові штабу ЦЗ навчального закладу:

2.1. Основні зусилля зосередити на роз’ясненні серед педагогічних працівників, технічно-обслуговуючого персоналу і учнів Закону України «Про цивільну оборону України», Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» Єдиної державної системи запобігання реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, затвердженої наказом Начальника ЦЗ Міністерства освіти і науки України від 17.01.2002 № 27, навчання їх правил поведінки та основних способів захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомів надання першої медичної допомоги.

Упродовж року

2.2. Організувати навчання працівників закладу відповідно до Типової програми, затвердженої наказом Начальника штабу цивільної оборони, державним секретарем Міністерства освіти і науки України від 17 січня 2002 року № 28.

2.3. Проводити навчання постійного складу працівників навчального закладу згідно з Організаційно-методичними рекомендаціями Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в обсязі:

 • 15 годин – для керівного складу, особового складу невоєнізованих формувань;
 • 12 годин – для особового складу, який не входить до складу невоєнізованих формувань навчального закладу.

2.4. Підготовку учнів навчального закладу з дисципліни «Основи здоров’я» проводити за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України, а з питань цивільного захисту – відповідно до розділу навчальної програми «Захист Вітчизни» 2010 року (наказ Міністерства освіти і науки України від 30.07.2015 № 826). Під час підготовки особливу увагу звернути на питання пожежної безпеки, поведінки на воді, вживання дарів природи, правил поведінки в небезпечних місцях тощо.

2.5. Внести до річного плану навчального закладу проведення з учнями в позаурочний час вікторин, шкільних олімпіад із безпеки здоров’я та цивільного захисту тощо.

Постійно

2.6. Розробити для всіх педагогічних працівників індивідуальні алгоритми дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій як під час навчально-виховного процесу, так і в позаурочний час.

До 10.02.2017

2.7. У програмі ЦЗ основні зусилля зосередити на роз’ясненні та практичній реалізації Закону України «Про цивільну оборону України», Положення про функціональну підсистему «Освіта і наука України» єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», нормативних документів Міністерства надзвичайних ситуацій, плану підготовки з ЦЗ на 2017 рік.

Упродовж року

2.8. Наказом по навчальному закладу визначити склад навчальних груп із цивільного захисту та призначити керівників занять.

До 06.01.2017

2.9. Надати звіт про виконання заходів поточного року, передбачених цим наказом.

До 31.12.2017

 

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник цивільного захисту,

директор школи Т.М. Кузуб

З наказом ознайомлені:

О.М.Бершакова

 

О.В.Назаров

 

Г.І.Симоненко

 

З.М.Кущенко

 

Л.М.Войтенко

 

О.С.Симоненко

 

В.М.Боківець

 

Т.С.Шейка

 

А.О.Крикун

 

З.Г.Перепелиця

 

А.І.Бондаренко

 

О.В.Гринько

 

О.А.Голубенко

 

М.О.Бєлінський

 

О.М.Головач

 

О.В.Пеха

 

С.М.Головчанська

 

Т.О.Калужських

 

Н.О.Крикун

 

Л.О.Колеснікова

 

 

Кузуб, 5 – 23 – 18

Категорія: Мої файли | Додав: Алекс
Переглядів: 289 | Завантажень: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
...
Телефони гарячої лінії

(057-41) 5-23-18

...
;

Кошик
Форма входу
...
Сайти наших вчителів

Пошук
Небесна сотня
Небесна сотня
Друзі сайту
Каталог - Сайти шкіл та освітніх закладів
Block title
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz